Programy pro nejmenší

IMG_5335

Dopřejte sobě i svému miminku jen to nejlepší. Společně s Vámi se pokusíme vyřešit problémy, ukážeme Vám jak se na miminko naladit a společně si to nejdůležitější období v životě užít.

Jako instruktorky programů pro nejmenší máme za sebou již několik let praxe, několik svých dětí a péče o děti nás hodně baví. Díky tomu, Vám dokážeme poradit téměř se vším, co se týká péče o miminko.

Jsme vyškolené laktační poradkyně, téměř denně odpovídáme na naší Baby lince maminkám na dotazy týkající se převážně kojení a vedeme laktační poradny.

Jsme odborně vzdělané v oblasti psychomotorického vývoje a díky těm tisícům dětí, které prošly našima rukama, si troufneme říci, že jsme odbornice v poradnách psychomotorického vývoje. Nejen posoudíme vývoj miminka, ale doporučíme vhodnou stimulaci, motivaci, dokážeme vhodně zatejpovat, popřípadě odeslat k rehabilitaci.

Specializujeme se také na „ kojenecké plavání“.  Ve vanových lekcích naučíme Vás a Vaše miminko všechny potřebné plavecké dovednosti pro snadný přechod na bazének.

Před zahájením plavání ve vaničkách doporučujeme rodičům absolvovat Kurz manipulace s miminkem, neboť základem péče je správná manipulace a stimulace v souladu s vývojem miminka. Nesprávné techniky zbytečně přetěžují svalový, ale i nervový systém dítěte a vytvářejí špatné návyky na celý život.

Krásné chvíle si můžete s Vašim miminkem užít v Kurzu masážích. Naučíte jej vnímat Vaše láskyplné doteky, uvolnit se a zklidnit.

V obou našich centrech probíhají programy pro nejmenší:

Laktační poradna, Poradna psychomotorického vývoje, Něžná náruč, Mimi-tělocvik, Masáže dětí.

Objednat se můžete na tel. č.

Nekky I (Hradská –lázně) 736 520 409,

Nekky II (Jižní Svahy, Valáchův Žleb) 736 520 494.

 

Na Vás a Vaše děti se těší

Instruktorky programů pro nejmenší :-)