Chybí nám řád.

nekky (231)

Doba je složitá všichni víme. Pravidla se mění rychle, někdo je přijímá s pokorou, jiný se zlobí a odmítá. Nyní si o to více uvědomujeme, jak je pro nás důležitá předvídatelnost, řád a rutina. Dochází nám, že bez řádu se cítíme tak nějak ztraceně, neukotveně, často i vnitřně nespokojeně.

Nedopusťme, aby se tak cítily i naše děti a využijme tuto zkušenost a dobu. Zamysleme se nad tím, jak velkou roli hraje v našem životě pocit bezpečí a jistoty. Co se s námi děje, když ztrácíme přehled a jsme vydání napospas zmatku.

Jak se cítíme nyní my?

Nevíme, kdy co bude, kdy nám co otevřou a na jak dlouho? Těžko se věci plánují. Nejde jen o obchody, ale také o oslavy, koníčky, aktivity.

Mnozí jsem uzavřeni do denního kolotoče, chybí nám relaxace, sport, kultura. Změnilo se vše, na co jsme byli zvyklí.

Nám v Nekky to chybí také. Nevíme kdy, čekáme, vyhlížíme a věřte, je to pro nás nejistota velká … Voláte, píšete, ptáte se, podporujete nás … děkujeme. Trápí nás to, ale my jsme se rozhodli nezaložit ruce do klína.

Zajistili jsme VÝDEJNÍ OKÉNKO, děkujeme, že se za námi stavíte a něco si koupíte! Vytvořili jsme nový E-SHOP, děkujeme za objednávky! Otevřeli jsme na Nekky II ZÁSILKOVNU, chystáme nové stránky NEKKY a také pár novinek J. Ale o těch příště.

Jendu jistotu vám chceme dát. Vše, co u nás máte zaplacené, posuneme a nic vám nepropadne J

Jak se ale může v takové situaci cítit dítě? 

Nespokojeně a nejistě. Ukotvěme ho v životě, nastavme pravidla, řád a vytvořme láskyplné a bezpečné prostředí.

Režim dne je nezbytnou součástí života nás všech. Nejen děti ale i my dospěláci potřebujeme jistoty.  Řád dětem přináší pocit jistoty a bezpečí. Pro dítě je důležité, když se věci opakují. Díky rituálům vědí, že jim nic nehrozí.

Těšíme se na vás i vaše děti.

Držte se a buďte zdraví J

Tým Nekky