Partneři NEKKY

Centrum PREDIKO - Zlín

PREDIKO

www.prediko.cz

Centrum Prediko je pracovištěm poskytujícím specializovanou zdravotní péči těhotným ženám, dysfertilním párům a dalším pacientům ve Zlínském kraji.

Činnosti centra:

  • Screening vrozených vývojových vad plodu
  • Invazivní prenatální diagnostika
  • Neinvazivní testování chromozomálních aberací z krve matky
  • Genetické poradenství
  • 2D, 3D/4D ultrazvuk

Rodinavezline.cz

RODINAVEZLINE.CZ

www.rodinavezline.cz

Zlínský informační portál, jehož cílem je zprostředkovávat komplexní informace o službách a aktivitách, které rodinám s dětmi nabízí město Zlín.

Na těchto stránkách najdete spoustu možností, jak trávit volný čas se svými dětmi, které aktivity a kroužky vybrat, jak najít správného lékaře, školku či školu, ale také kam si můžete zajít popovídat či vypít kávu. Také jsou zde uvedeny důležité informace, týkající se poraden a zdravotnických zařízení.

EDUCO

EDUCO – středisko rané péče

www.ranapecezlin.cz

Posláním střediska rané péče je poskytovat terénní sociální služby rodinám s dětmi se zdravotním postižením v raném věku. Zajistit odbornou pomoc a podporu, která vede ke zlepšení kvality života těchto rodin tak, aby děti mohly vyrůstat v rodině, staly se nezávislými na sociální pomoci a mohly se rovnoprávně zařadit do společnosti.

Všichni, kteří se na této pomoci podílejí, jsou velmi milí, ochotní a profesionální. To jsme mohli zjistit při naší vzájemné spolupráci, která probíhá především prostřednictvím pořádání pravidelných plaveckých víkendů v našich bazénech.

Karel Hadek - Aromaterapie

Aromaterapie Karel Hadek

www.karelhadek.eu

Karel Hadek je výrobce přírodní kosmetiky. K výrobě svých produktů používá výhradně certifikované suroviny té nejvyšší kvality.

Účinky této kosmetiky pozitivně působí na pokožku, psychiku i imunitu dětí i dospělých.

Výrobky firmy Karel Hadek používáme a prodáváme již od počátku naší firmy a těší nás, že příznivců této kvalitní a účinné kosmetiky stále přibývá.

Detskeboty.cz

Detskeboty.cz

www.detskeboty.cz

detskeboty.cz je e-shop a prodejna ve Zlíně.

Najdete zde vysoce kvalitní, zdravotně nezávadnou dětskou obuv a také vyškolený ochotný personál, který rád přeměří dětskou nožičku a poradí vám s výběrem vhodné botky. V nabídce mají také kvalitní batohy do školy i pro volný čas. Prodejna má bezbariérový přístup, dětský koutek s hračkami, WC pro děti a 4 vlastní parkovací místa pro zákazníky.

S touto prodejnou spolupracujeme prostřednictvím lekcí o správném obouvání.

Biomarket U zeleného stromu

Biomarket „U zeleného stromu“

www.zdravizprirody.cz

Největší prodejny nejen bio produktů ve Zlínském kraji. Najdete zde vše pro zdravý život, včetně bezlepkových potravin, čajů, makrobiotických doplňků, bylinek, ajurvédy, vitamínů nebo pečiva. Děti zde najdou hrací koutek s domečkem.

Biomarket „U zeleného stromu“ má tři prodejny ve Zlíně – v obchodním domě PRIOR (suterén), v budově 22 areálu Svit a nově také vedle sýrového obchodu ve spodní části náměstí Míru.

S touto prodejnou spolupracujeme prostřednictvím lekcí o zásadách stravování.

Centrum Vitalio

Centrum Vitalio

www.centrumvitalio.cz

Ing. Petra Stuchlíková, MUDr. Pavel Stuchlík

Cílem pracovníků Centra Vitalio je maximální snaha o celostní přístup k diagnostice a léčbě. Společná kvalifikace manželů Stuchlíkových je tvořena technikami, které se vzájemně doplňují, a klientovi tak mohou navrhnout nejvhodnější z nich. Nabízejí homeopatii, shiatsu a healing dle B.A.Brennan, kraniosakrální a viscerální terapii nebo potravinové doplňky a v neposlední řadě aquahealing, k němuž využívají bazény našeho baby clubu.

Kudy z nudyKudy z nudy

www.kudyznudy.cz

Na Kudy z nudy najdete tipy pro každý den v roce, pro každé počasí a pro každý věk, ať už hledáte dobrodružství a adrenalin, relaxaci v lázních, skvělou restauraci, zajímavý cíl cyklistického nebo pěšího výletu anebo cokoliv jiného. Naše nápady na výlety i dovolenou navíc můžete třídit podle zájmů a podle regionů.

Město ZlínMěsto Zlín

www.zlin.eu

Město Zlín je se 75 tisíci obyvateli průmyslově-podnikatelským centrem regionu střední Moravy.

Baťova podnikatelská tradice a vhodná geografická poloha jsou dva z více faktorů, které ovlivnily skutečnost, že po změně politického režimu v roce 1989 nastal ve Zlíně prudký růst podnikatelsko-obchodních aktivit, které dnes daleko převyšují republikový průměr.

Magistrát města Zlína, v návaznosti na tradici, jež na zlínské radnici založil Tomáš Baťa v období jeho působení ve funkci starosty, podporuje podnikatelské aktivity a zve investory k účasti na společných projektech.